Priešgaisrinio vandentekio
montavimas

Priešgaisrinio vandentiekio projektavimas ir įrengimas


Projektuojame ir įrengiame vidaus ir lauko priešgaisrinio vandentiekio sistemas. Atliekame visus montavimo darbus, pilnai parengiame sistemas naudojimui. Darbų vykdymui paruošiame konkretų planą, suderiname su klientu ir tiksliai jo laikomės.

Pasirūpiname įdiegta įranga. Pagal pageidavimą atliekame nuolatinę sistemų priežiūrą. Teikiame garantinį ir pogarantinį įrangos aptarnavimą.


Visos reikiamos įrangos pardavimas


Turime platų įrangos ir jai skirtų priedų pasirinkimą – nuo bazinių modelių iki sudėtingų modifikacijų. Mūsų parduodama įranga pasižymi puikiomis darbinėmis savybėmis. Kruopščiai atrenkame įrangos tiekėjus, dirbame tik su patikimiausiais. Stengiamės ne tik užtikrinti įrangos kokybę, bet ir ieškome netipinių sprendimų tam, kad galutinis rezultatas atneštų visapusišką saugumą mūsų klientui.
 

Gaisrinio vandentiekio techninė patikra


Vadovaujantis bendrosiomis gaisrinės saugos taisyklėmis, patvirtintomis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos, vandentiekio tinklas turi būti techniškai sutvarkytas. Vidaus gaisrinį vandentiekį būtina patikrinti kartą per metus.